Dhoma Ekonomik e katërt

Dhoma Ekonomik e katërt

25€ Ekonomik

Dhoma eshtë e pajisur me 1 krevet double, TV dhe Satelit, free Wifi, Dush, ashensor.

Restauranti ynë ofron ushqime tradicionale dhe specailitete evropiane të freskëta dhe të shijshme. Çka na veçon është menyja ditore, çdo ditë e ndryshme dhe e freskët, me çmim shumë të volitshëm.

Në Kafiteri keni mundësi të shijoni kafe prej baristave profesional dhe pije të ndryshme të rajonit. Të gjithë sportdashësit, do ta kenë mundësinë që në ambient të hapur t'i përcjellin live ndeshjet e të gjitha ligave Evropiane dhe kampionëve në kualitet HD.

Në stinen e verës terasa është e hapur. Aty munde t’a shijoni pamjen e bukur të qytetit të Ferizajit dhe të regjionit.

Për rezervime dhe tjera pytje kontaktoni në:
  • Kontakto direkt
  • Viber/Whats App: +377 44 39 49 99
  • Tel.: +381 (0) 290/327 048
  • E-Mail: info@hotel-bolero.com
  • Adressa: Rr. "Dëshmorët e Kombit"-Ferizaj
  • Na ndiqni në instagram: Instagram
  • Na ndiqni në Facebook

Related Events

+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+